Kontaktujte nás: +420 731 445 771 | obchod@ep-forklifts.cz
0 Kč

Inovace je klíč
k úspěchu společnosti EP.
Máme globální tým 100 inženýrů,
kteří neustále vyvíjejí a inovují
veškeré naše výrobky.

Servis a služby
- 2 roky záruka
- 24 hodin pro objednávky náhradních dílů
- krátké dodací lhůty
- online technická podpora

Společnost

Představení

EP Equipment je globální výrobce, který od roku 1993 zaujímá vedoucí postavení na čínském trhu s manipulační technikou. Hlavními oblastmi zájmu společnosti jsou elektrické zdvihací vozíky, skladové řešení a součástky OEM. Sídlo společnosti je v čínském Hangzhou. Společnost vlastní více než 250 000 metrů čtverečních výrobních prostor v Anji a Jiangjiang, které jsou v Číně a také ve Wisconsinu v USA. Kromě toho má naše společnost distribuční sklady po celé Číně, USA, Japonsku, Belgii a Thajsku. Díky vlastnímu vývoji jsme získali  mnoho patentů v USA i Číně a vlastníme ochranné známky po celém světě. Obchodní jednotky zahrnují EP, East Power, Manhand, EP OEM díly a Big Joe. V celosvětovém měřítku společnost EP zaznamenává každoroční růst a nyní má více než 1 000 zaměstnanců po celém světě.

 

Myšlenka vývoje

Společnost EP v současné době usiluje o pozici lídra v oblasti inovativního zpracování manipulační techniky. Naším cílem je co nejmenší spotřeba provozních energií a zásadní omezování emisí. Základním pilířem naší výroby je produkce kvalitních výrobků s dlouhou životností a velkou přidanou hodnotou. EP si také uvědomuje, že úspěšně se rozvíjet může jen tehdy, když bude neustále překračovat očekávání svých zákazníků. Mimořádný zákaznický servis vnímáme jako základ pro růst společnosti, a proto klademe velký důraz na místní podporu na všech trzích, kde se naše výrobky prodávají.

 

Management team

EP je skutečnou globální společností, která vybudovala vedoucí tým světové úrovně. Ten vyvíjí a podporuje produkty pro místní trhy po celém světě. Zaměřuje se na lokální vedení, design, řízení jakosti, technickou dokumentaci, podporu výrobků a dodržování předpisů. Zároveň těží z efektivní mezinárodní výroby, lokálního přizpůsobení, důvěrných vztahů se zákazníky a vynikající místní podpory. Klíčoví manageři EP v současné době sídlí v Číně, Japonsku, Thajsku, Evropě a Spojených státech.

 

Kvalita

Společnost EP se zaměřuje zejména na kvalitu vlastních produktů, a proto k jejich výrobě používá pouze komponenty od renomovaných výrobců. Naše společnost EP neustále investuje do automatizace a robotizace výrobního procesu, a tím udržuje vysokou úroveň kvality a produktivity práce. EP testuje každý jednotlivý výrobek a udržuje záznamy o výrobě. Díky tomu je schopna dlouhodobě udržovat vynikající kvalitu výrobků a poprodejní podporu.

Separator

Získali jsme ocenění „Red dot award“ za design a jsme držiteli téměř 200 designových a užitných patentů. - EP Equipment

Služby

Služby EP SERVIS zajišťuje

Předepsané servisní prohlídky v počtu a struktuře odpovídající dané provozní zátěži
Celkové opravy (repase) plošinových vozíků a tahačů včetně kompletní výměny mechanicky namáhaných součástí, motoru a nového laku
Pozáruční opravy veškeré manipulační techniky renomovaných výrobců
Technické kontroly dle ČSN 268805
Revize plynových zařízení
Výroba hydraulických hadic